Zpět na úvodní stranu
 






Tým

Jan Slabý (řídící partner)

Zkušenosti s investičním bankovnictvím v České republice a na Slovensku od roku 1996. Před vstupem do společnosti ECF strávil Jan Slabý více než pět let ve společnosti WOOD & Company, kde působil v oddělení Corporate Finance. Zde získal mnoho zkušeností s M&A transakcemi. Podílel se na významných transakcích v rámci různých odvětví české a slovenské ekonomiky. Jeden rok také působil Jan Slabý v Číně jako vedoucí analytického oddělení a projektový manažer společnosti PPF Investments.



Lubomír Dugovič (partner)

Poslední necelé tři roky působil na pozici partnera ve společnosti Raffles Investments, kde byl zodpovědný za realizace transakcí M&A a divestic. Zkušenosti z privátního a investičního bankovnictví získával Lubomír Dugovič od roku 2000 při úzké spolupráci se švýcarskou privátní bankou Anker Bank Zurych. Má více jak desetiletou profesionální praxi v různých ekonomických oborech, převážně v oblasti investic, M&A, divestic, financí, správy pohledávek, obchodu a privátního bankovnictví. Pracoval v několika mezinárodních společnostech v různých zemích i mimo Evropu.



Pierrik Lazaroo (ředitel)

Francouzský občan, který získal vzdělání Institut d’Etudes Politiques de Paris. Rovněž získal vysokoškolské vzdělání v oblasti práva a matematiky a fyziky. Pierrik pracoval 20 let jako bankéř, převážně pak v odděleních M&A. Žil a pracoval ve Velké Británii, Španělsku, Francii, České republice a Srbsku. Jeho nedávné transakce zahrnují odvětví pojišťovnictví, minerálních vod, nealkoholických nápojů a energetiky. Pierrik hovoří plynně francouzsky, anglicky, španělsky a česky.







Tento hlavní realizační tým je doplněn o analytiky, kteří poskytují podporu při realizaci jednotlivých projektů.






�esk� verze Anglick� verze                      

ECOVIS Corporate Finance CZ s.r.o. - poradenské služby v oblasti investičního bankovnictví, člen mezinárodní finanční skupiny